Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Yanlış Anlaşılmalar

Yazar: admin   Tarih : 17 Aralık 2015   Kategori: Sohbet, Yaşamdan
Sponsorlu Bağlantılar

Yanlış Anlaşılmalar

İsterim ki hiç küslük kırgınlık olmasın fakat bu pek mümkün olmuyor. Muhabbet ihtiyacı var tabi ki insanın ama birde su yanlış anlamalar olmasa darılmadan kırılmadan edilse sohbet, karşıdaki özel oyuncak eşya gibi sahiplenilmesi. Bu konuda çok muzdaribim ben belkide özgürlüğüme düşkün olduğum içindir çünkü bazı insanlar tanıyorum şikayetleri “beni kıskanmıyor bana hiç karışmıyor” diye söyleniyorlar. Bilemiyorum bende mi anormellik yoksa diğerlerinde mi.

Örneğin biri var bana özel duygular besleyen ama benim için sohbet arkadaşım, bana doğum günümde kanalda sohbet de olmadığım için sitem ediyor, neden bu sitem dediğimde sen Chat kanalina gelmedin eğlendin ailenle diyor ve buna üzülmememi bekliyor zira beni sevdiği için aylardır ona soğuk davranıyormuşum diye sitem etme hakkını görüyor kendinde.

Bu insanın duygularına karsılık vermiş olsam haklı diyeceğim ama ben defalarca dostluktan başka bir şey sunamayacağı mı kendisine söylüyorum o halde karşılık beklemesini umut etmesini hiç anlamıyorum hatta çok sinir bozucu bir durum oluyor zira o istiyor diye bana onunmuşum gibi davranıyor.

Bir insana neden beni istemiyorsun benim duygularıma karşılık vermiyorsun diye sorulmaz diye düşünüyorum, tabi ki bir çok nedeni vardır istememesinin ama bunu açıklamak zorunda değildir.

858 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar