Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Windows Live Messenger Hotmail Skype

Yazar: admin   Tarih : 26 Mart 2015   Kategori: Genel Bilgiler
Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger Hotmail Skype

Windows Live Messenger Hotmail Skype

Windows Live Messenger Hotmail Skype

Sosyal Platformlar Günümüzde Yaygınlaşmaya Devam Ettikçe Windows Live Messenger Olarak Kullanmış Olduğumuz Programın Yerini Şimdilik SKYPE Aldı. Gündemde Olan Platformlar İseFacebook , Instagram , Twitter , Tumblr. Bu Platformlar Genel Olarak Gençlerin Kullanmış Olduğu Sosyal İçeriklerini Oradan Paylaştıkları Platform Oldu. Eskiden MSN Durumlarını Değiştiren Gençler Şimdide Bu Platformlar Üzerinden Ani Durum Paylaşıyor , Ani Resim Yüklüyor Selfie Adı Verilen Videolarını Çekip Yüklüyorlar. Peki MSN ve HOTMAİL ‘ e Ne Oldu ?

Messenger ve Hotmail Kapanmadı. Kurumsal Şirketlere Özel Hale Getirmeye Başladılar Şimdide Genel Olarak Kullanılan Microsoft Outlook ‘ un Yerini Aldı Diyebiliriz. Hotmailden Mail Gönderme ve Alma Sayısını ve Megabaytlarını Yükselttiler Böylelikle Şirketler Büyük Dosyalarını , Resimlerini , Yazılarını ve Belgelerini Daha Çok Bu Platformun Üzerinden Göndermeye Başladı. Gençlerden Çıkıp İŞ ADAMLARININ Platformuna Geçtide Diyebiliriz Bir Nevi. Acaba Yandex Mail Bunların Yerini Kapabilecekmi ? Şimdiden Başladı Bile Yandex Mailinde Büyük Dosyalar Üzerinde Hotmail ile Yarışabileceği Söyleniyor. Daha Büyük dosyalarını , resimlerini hatta Oyunlarını bile Yandex Disk ‘ e Yükleyip LİNK Olarak Gönderenler Dahada Basit Kullanım İçin Bunu Seçiyor.

Hotmail Gibi Kayıt Olma Seçeneğinde Geçmişler Direk Olarak Dosyaları Yükleyip Karşıdaki Kişinin Bilgisiyle Paylaşılan LİNK ‘ lerde Genel Olarak Gönderilen Dosyaların Yüzdeleri Şu Şekilde.

Skype İndir

Skype İndir Bedava ÜcretSiz

Skype İndir Bedava ÜcretSiz

 

 

 

 

 

 

618 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar