Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Vj Nedir? Vj Ne Demek?

Yazar: admin   Tarih : 20 Temmuz 2015   Kategori: Nedir Ne Demek
Sponsorlu Bağlantılar

Vj Nedir? Vj Ne Demek?

VJ, videoyu döndüren kişidir. Belli bir yayın akışına göre hareket ederler. Videoyu sunarlar. Videoları tanıtarak, izleyicilere en güzel şekilde sunarlar.
VJ denilince hemen taklidi yapılan sokak ağzı tarzında konuşmak şeklindedir. Fakat bu şekilde konuşmamak gerekir. Belli bir ses tonunda konuşmak gerekir. Diksiyonun iyi olması gerekir. Ağzınızın çok iyi laf yapması gerekir.

VJ olmak için öncelikle deneme çekimlerine katılmak gerekir. Tecrübeli olmak kişinin çok daha rahat olmasını sağlar. İçe kapanık olmamak gerekir. Donanımın da iyi olması gerekir. Ağzı iyi laf yapan kişiler olmak gerekir.

Sadece yakışıklılık ve güzellik VJ olmak için yeterli değildir. Tiyatro, sinema geçmişi olan kişiler daha rahat konuşurlar. Çünkü ekran karşısına çıkma konusunda tecrübelidirler.
VJ’ler arasında çekişmelerde yaşanmaktadır. Ekranda pozitif ve tatlı görünen kişiler normal hayatta ise çok farklı davranışlarda bulunabilmektedir. Birbirlerinin arkasından iş çevirenler, birbirlerini işinden etmek isteyen kişiler vardır VJ’ler arasında. Ama kendine güvenen kişiler, belli bir donanımı olan kişiler ve ağzı laf yapan kişiler VJ olabilirler.

1441 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar