Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Modaya Uygun Giyinme

Yazar: admin   Tarih : 11 Eylül 2013   Kategori: Moda
Sponsorlu Bağlantılar

Modaya uygun giyinmeye önem veren az sayıda erkek olsa da; bu alan daha çok bayanların önem verdikleri bir konu oluyor. Hemen hemen bütün bayanların kendi giyim tarzları ile modaya ve trendlere uyum sağlamayı ve herkes tarafından beğenilmeyi hedefliyor. Beğenilme güdüsü ile donatılmış olan kadınlar, modayı da yakından takip ediyor. Ancak maalesef, hepsi modaya uyumlu bir şekilde giyinmeyi başaramıyor. Bayanların giyimlerindeki en büyük hatalardan bir tanesi renk uyumsuzluğu oluyor, diğer ise; satın aldıkları kıyafetler her ne kadar uyumlu ve kaliteli olsa da; vücutlarına uygun almadıkları için taşıyamamaları oluyor.

Öncelikle bayanların dikkat etmeleri gereken konu trend ve moda olan kıyafetleri direk gidip satın almamalarıdır. Önce vücutlarını iyice tanımalılar, kilo, boy ve vücut hatlarına göre uygun elbiseleri seçmeliler. Bunun yanı sıra kilolu gösterecek bol kıyafetlerden de kesinlikle uzak durmalılar. Vücudu tam olarak kaplayan kıyafet veya elbiseleri tercih etmeliler. Bunun yanı sıra tek parça elbiselerin dışında kombinleyerek oluşturacakları kıyafetlerin renk uyumuna da dikkat etmeliler. Altlı üstlü 2 parça ama aynı renk kıyafetlerden uzak durmaları gerekiyor. Ayrıca kıyafetlerinin yanı sıra makyajlarını da buna uygun olarak oluşturmaları gerekiyor. Ayrıca aksesuarlarını, saçlarını ve ayakkabılarını kıyafetlerine uygun olarak oluşturmaları büyük bir önem taşıyor.

Kısacası modaya uygun giyinmek sadece kıyafet veya elbise seçimi ile bitmiyor. Her anlamda kıyafet ve elbiseye uygun tarz oluşturmak ve vücudu tanıyarak giyinmek gerekiyor.

912 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar