Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

İkizler Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 18 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını hoşlandığı erkeklerde mantık arar. Sakin erkeklerden hoşlanır. Kendine güvenen, yaşam kalitesi olan, saygınlığı olan ve güçlü bir kişiliğe sahip olan erkeklerden etkilenir. İkizler burcu kadını için kıskançlığın derecesi yoktur. Kıskançlık onun için sevgiyi belirler. Sahiplenilmek olarak görür. İkili ilişkilerde yaşanan kıskançlık, tartışma, fikir ayrılığı gibi problemler, ikizler burcu kadını için ilişkinin sağlıklı ilerlediğine işarettir. İkizler burcu kadını kıskanılmaktan son derece mutlu olur. Kıskandırılmaktan asla hoşlanmaz ve mutsuz olur. Ve o ilişkiyi hızlıca sonlandırabilir. Çünkü cesur ve ataktır. Entelektüel erkeklerden hoşlanır. Alışverişe, ailesine ve giyim stiline düşkün erkeklerden hoşlanır.

İkizler burcu kadını zekidir. Çok sık duygu değişimi yaşarlar. Hayalperest oldukları kadar bir o kadar da mantıklıdırlar. Kendilerini kolay kolay mağlup hissetmezler. İlişkilerinde gelece arar. Kaliteli yaşamayı sever. Özgürlüğüne düşkündür. Terazi, kova ikizler erkeği ile uzun vadeli ilişkiler yaşar.

İkizler burcu kadının aşk hayatı hızlı ve cesurdur. İkizler burcu kadını iyi bir bankacı , yönetici, haberci, gazeteci olabilir.yazar, editörde olabilir. Denetçi olabilir. Astım, akciğer, migren gibi rahatsızlıkları sık yaşar. Sinir ve eklem sıkışmaları gibi rahatsızlıkları da yaşayabilir. Göz problemleri de yaşayabilir. Hastalıklarını kafasında çok büyütür.

832 Kisiye Ulasmis

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar