Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 18 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği neşeli, coşkulu, kolay adapte olabilen bir yapıya sahiptir. Diyalogu ve haberleşmeyi temsil eder. Giyim stili, zekası, konuşması, muhalefet kişiliği ile kendisinden çok söz ettirir. İkizler burcu erkeği çevresi tarafından çok sevilir. İnsanların sorunlarını dinler ve onlara öğütler verir. Farklı bakış açıları olayları ele alır. Farklı üslubuyla kendini ifade eder. İkili ilişkilerde baskıdan hoşlanmaz. Kendine bakmayan insanlardan hoşlanmaz. Karşı cinse çok saygılı ve kibardır, alçak gönüllüdür.

İkizler burcu erkeği ilişkilerinde kendisini ifade eder. Kova burcu kadını ve terazi kadını ile iyi anlaşır. Aynı zamanda kendisi gibi ikizler burcu olan kadınlarla çok iyi anlaşır. Aslan kadını ile anlaşamaz.  İkizler erkeği ilgiyi sever. Merak edilmeyi sever.

İkizler erkeğinin teknoloji ile arası çok iyidir. Bilgisayar mühendisi olabilir. Avukat, denetimci olabilir. Sağlık ile ilgili konularda kuralları iyi koyar. Detayları çok iyi gözlemler. İyi bir yönetici olabilir. İkizler burcu erkeği genelde uzun bir vücut yapısına sahiptir. Akciğer problemlerini çok yaşayan bir burçtur. Üst solunum yollarında rahatsızlıklar yaşar. Stres, sinir ve öfke sebebiyle sağlık sorunları yaşar.

629 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar