Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Evliliğe Teknolojinin Getirdikleri

Yazar: admin   Tarih : 7 Mart 2016   Kategori: Kültür Sanat
Sponsorlu Bağlantılar

Evliliğe Teknolojinin Getirdikleri

Evlilik her genç bayanın ve erkeğin hayatının belli evresinde gerçekleştirmek istediği hayati önem taşıyan bir gerekliliği olarak ifade edilebilir. Tabi ki bunu gerçekleştirmek geçmişten günümüze farklılıklar göstermektedir. Uzun yıllar öncesinde halk arasında görücü usulü olarak da bilinen bir yöntemle evliliğe ilk adımlarını atmakta idiler.

Evlilik kimine göre gereksinim kimine göre gereklilik kimine göre ise de yaşamın vazgeçilmezidir. Bu nedenle bunu gerçekleşmesi için geçişte de günümüzde de çabalar gösterilmektedir. Bu çaba şekil değiştirerek devam etmektedir. Eski dönemlerdeki görücü usulün yerini flörtler almış zamanla bunun yerini ise internet ortamında oluşan tanışmalar almıştır.

İnternet ortamında özellikle duygusal anlamda birlikteliklerin oluşturulması için oluşturulmuş Sohbet Siteleri vardır. Burada farklı şehirlerden farklı inanların bir araya gelmesi ile oluşturulan Rahat Sohbet Net Odaları sayesinde birbirlerini tanıma fırsatı bulmaktadırlar.

Öncelikle yazı ile bireyler arası tanışma olmaktadır. Sonrasında etkileşim ve iletişimin karşılıklı pozitif olması ile duygusal yakınlıklar oluşmaktadır. Bu duygusal yakınlaşmalar bir çok kez rastladığımız ve haberi yapılan evlilikler ile sonuçlanmaktadır.

283 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar