Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Düğününüzü Her Ayrıntısı İle Düşünün

Yazar: admin   Tarih : 31 Mart 2016   Kategori: Tavsiyeler, Yaşamdan
Sponsorlu Bağlantılar

Düğününüzü Her Ayrıntısı İle Düşünün

Evlenecek olanların çoğu yaz aylarını beklerler. Yazın aylarından havaların sıcak olması nedeni ile dağa rahat ve daha sorunsuz organizasyonlar yapılabilinir çünkü. Evet, yaz geldi evlilik planları yapanlar düğünleri için gerekli hazırlıkları yapmaya başladılar. Düğün yeri ayarlandı, davetlilere haber verildi. Müstakbel eşiniz gelinliğini aldı peki ya siz? Damatlık almayı unuttunuz mu? Eğer henüz almadıysanız bu yazımız tam size göre. Çünkü size bu konuda oldukça işe yarar bilgileri burada aktaracağız. Haydi, gelin birlikte bu konuda biraz kafa yoralım.

 

Damatlık, düğün gününde damadın giyeceği şık mı şık kıyafete denir. Damadımızın giyeceği kıyafet en az gelinlik kadar önemlidir. Çünkü bu kıyafet gelinlikle birlikte birbirlerini tamamlar. Eğer kıyafetiniz gelinlikle uyumlu olur ise gerçekten mükemmel bir görüntü yaratabilirsiniz. Evlilik anınızın hafızalardan silinmemesini istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyun. Biliyoruz ki damadımızın giyeceği şık takım elbisemizin klasik rengi siyahtır. Fakat son zamanlarda siyahın çok kullanılmasının yanında farklı renkler de moda olmuştur. Mesela mavi en moda renklerden biridir. Mavi ve mavinin tonları bu kıyafetlerde oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Bunun yanında gri de aynı şekilde çok şık durmaktadır. Parlak gri özellikle en çok tercih edilen renktir diyebiliriz. Eğer müstakbel eşinizle bembeyaz bir görüntü yaratmak istiyorsanız da beyaz rengini tercih edebilirsiniz. Beyaz da tıpkı siyah gibi klasikleşmiş bir renktir ve çok şık durmaktadır. Çılgın bir görüntü yakalamak istiyorsanız renk seçeneği size kalmış tabi ki. İstediğiniz renklerde damatlık modelleri bulamayabilirsiniz ama diktirebilirsiniz.

 

Düğününüz sizin en özel anınız olacaktır. Bu yüzden bu günün her şeyi ile kusursuz olması gerekmektedir. En güzel gününüzü her ayrıntısına kadar iyi düşünmelisiniz. Bu önemli gününüzün kusursuz geçmesi dileklerimizle…

369 Kisiye Ulasmis

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar