Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 10 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını entelektüel erkeklerden hoşlanır. Karşı taraftan bir şeyler öğrenmek ister. Kendisini geliştiren erkeklerden etkilenir. Konuşmak, sohbet, iletişim, belli aktiviteleri paylaşmak bunlardan hoşlanır. Sıradanlıktan nefret eder. Görünüşüne önem veren, temizliğe önem veren ve kendini geliştiren erkeklerden hoşlanır. Çalışkan insanlara çok saygı duyar. Boğa burcu gizli liderdir. Yönetebileceği erkekleri seçer. Lüksü sever. Yengeç, terazi erkekleri iyi anlaşır. Yay erkeği ile eğlenceli bir aşk yaşar. Oğlak burcu ile hiç anlaşamaz. Akrep burcu ile iş konusunda iyi anlaşır ama ilişki de pek iyi anlaşamaz.

Boğa burcu kadını coşkulu bir kadın değildir. Sakin bir kadındır. Gizli inatçıdır. Her şeyi tane tane yaşar. Pastel renkleri ve sadeliği sever. Kendini ifade edebileceği ortamları sever. Yemek yemeyi çok sever. İnsanları misafir etmeyi çok sever. Ailesi olan iletişimi çok güzeldir. Boğa burcu kadını mesafeli davranmayı sever. Kendisine saygı duyulmasını ister.

Boğa burcu kadını mühendislik, mimarlık konularında başarılı olabilir. Liderlik yapmayı becerir. Ticaretten çok iyi anlar. Görseli çok güçlüdür.

674 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar