Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 10 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği hoşlandığı kadından beklentisi güzel yemek yapmasıdır. Güzel, zarif sofralar bekler. Boğa burcu erkeğini güzel yemekler yaparak tavlamak mümkündür. Kendine bakan, güzel giyinen, iletişimi güçlü olan, kendi ile ilgilenen, modayı takip e3den, konuşma üslubuna bilen kadınlardan çok hoşlanır. Toplum içinde yer almayı sever. Sosyal aktivitelerde bulunmayı sever. Boğa burcu erkeği silik kadınlardan nefret eder. Dominant kadınlardan da hoşlanmaz. Orta karakterdeki kadınlar onun için idealdir. Akıl danışılmasını ister.

Boğa burcu erkeği terazi kadını ile, balık ve yengeç kadını ile çok iyi anlaşır. Zarif kadınları  sever. Boğa erkeği genel olarak bütün burçlarla anlaşır. Ama oğlak kadını ve aslan kadını ile pek anlaşamaz.

Boğa burcu erkeği müthiş bir zekaya sahiptir. Yaratıcılığı yüksektir. İnşaat sektöründe, proje bazlı işlerde iyidirler. Ticaret konusunda başarılı olabilirler. İyi bir doktor, mühendis olabilir. Sanata da bir eğilimi vardır.

Boğa burcu erkeği, boğaz ve ense problemleriyle karşılaşabilir. En çok görülen problemi kilodur. Yemek yemeyi sever. Kalp, şeker, tansiyon, tiroit gibi problemler görülebilir.

601 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar