Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Başak Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 10 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak burcu kadını maddi konuda güvenli bir hayat sunacak olan erkekleri tercih ederler. Bunun dışında temiz, bakımlı, kültürlü, dikkatli ve zeki erkeklerden hoşlanırlar. Risk almaktan hoşlanmazlar. Sabit geliri olan, aklı başında erkeklerden hoşlanırlar. Başak burcu kadını hayalci ve maceracı erkeklerden hoşlanmaz.

Başak burcu kadını toprak elementindendir. Boğa ve oğlak burçları ile iyi anlaşırlar. Aynı zamanda yengeç ve akrep ile de anlaşırlar. Başak burcu kadınları titiz, bakımlı ve sade ama şık giyinen kadınlardır. Son derece zekidirler. Analizcidirler. Güvenliğe önem verir. Muhafazakardırlar ve fazla risk almaktan hoşlanmazlar. Başak burcu kadınları temizliğe hastalık derecesinde önem verebilirler. Etrafın temizliğine ve düzenine önem verirler.

Başak burcu kadını hizmet, sağlık sektörlerinde başarılı olabilirler. Teknik işlere de yatkındırlar. Mimarlık uygun bir meslektir. Üretimde çalışmaları onların psikolojik olarak rahatlamasını sağlar. Riskli işler onlara uygun değildir. Patron yada girişimci pozisyonlarda çalışmaları onlara göre değildirler. Başak burcu için normal olan şey görevini yerine getirmektir. Görevini yerine getirmeyen kişileri  anlamakta güçlük çekerler.

542 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar