Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Başak Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 10 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeği riski sevmez. Güvenli hareket etmeyi sever. Güvenli yapısı teselli arayan, hayal kırıklığına uğramış kadınların onu çekici bulmalarına neden olabilirler. Bu kadınlara karşı destek olmaya çalışır. Başak burcu erkeği, zeki, bakımlı, temiz ve dikkatli kadınları tercih eder. Çok güzel olmak başak burcu erkeği için önemli değildir. Muhafazakar, mantıklı, titiz bir kişiliğe sahip bayanlardan etkilenirler. Başak burcu erkeği toprak elementine aittir. Boğa, oğlak ve başak burçları ile anlaşır. İkizler ve yay burçları ile anlaşamaz.

Başak burcu erkeği, değişkendir. Gerçek dünyaya oldukça meraklıdır. Maddiyatçı bir yapıya sahiptir. Başak burcu erkeği zekası ve temiz giyimiyle fark edilirler. Sağlıklı beslemeye önem verirler. Zihinsel iletişim konusunda yeteneklidir. Hayata fazla güvenmez. Çok seçicidirler. Evlendiklerinde son derece sadıktırlar.

Başak burcu erkeği sindirim sistemlerinde sorun yaşayabilirler. Çünkü endişeli bir yapıya sahiptirler. Başak burcu erkeği sağlık konusunda takıntılıdır. Hasta olduğunda hemen doktora başvurur. Tedaviye başlar. Bu nedenle sağlık konusunda ciddi sorunlar yaşamaz.

Başak buru erkeği, hizmet, sağlık, inşaat, mimarlık gibi alanlarda başarılı olabilirler.

651 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar