Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Balık Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 9 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını kaba erkekleri sevmez. İnsancıl erkeklerden hoşlanırlar. Hayal kurmayı severler. Merhametli, romantik, kibar erkekleri sever. Balık burcu kadını biraz gizemli olmayı sever. Keşfedilmeye değen erkeklerden etkilenirler. Hayata sevgi penceresinden bakarlar. Bu nedenle ruh güzelliğine daha çok önem verirler.

Balık burcu kadını yengeç ve akrep ile iyi ilişkiler kurar. Boğa ve başakla da ilişkileri fena değildir. Balık burcu kadını anaç bir burçtur. Başakla ilk etapta zor anlaşırlar. Birbirlerini iyi öğrendiklerinde ilişkileri keyifli hale gelir. Balık burcu kadını, balık burcu erkeği ile uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Çünkü aynı şeylerden hoşlanırlar. Aynı zevklere sahip olduklarından dolayı birbirlerini anlarlar ve birlikte hareket ederler.

Balık burcu kadını için uygun meslekler sanatla ilgili işler olabilir. Doktorluk, hasta bakıcılık, hayır kurumu çalışanları gibi mesleklerde uygundur. Müzik ve spora yatkındırlar. Kozmetik ile ilgilenebilirler. Falcılık ilgi alanlarına girer. Balık burcu kadını iş hayatında vericidir. Yaratıcılık gerektiren işlerde kendilerini daha rahat ifade ederler. Kuralcı işlerde kendilerini pek ortaya koyamazlar.

616 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar