Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Balık Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 9 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği, merhametli kadınlardan hoşlanır. Balık burcu erkeği kırılgan bir yapıya sahiptir. Hayallerine saygılı olan kişilerden hoşlanır. Duygusal olarak karşı cinse güvenmesi gerekir. Sade bayanlardan hoşlanırlar. Yardımsever bayanlardan etkilenirler. Hisleriyle hareket eden ve küçük hesaplar peşinde koşmayan bayanlardan hoşlanırlar.

Balık burcu erkeği sanata karşı ilgilidir. Birlikte olacağı kadınının da sanata ilgi duymasını ister. Balık burcu erkeği, akrep, yengeç ile çok iyi anlaşır. Boğa, oğlak ve başakla da keyifli bir iletişim kurabilirler.

Balık burcu erkeği, merhametli, sahiplenici ve ilgi gösteren kadınlardan etkilenirler. Balık burcu erkeği duygusal olarak kendini rahat hissetmek ister. Etik ve ahlaki değerlere önem verir.

Balık burcu erkekleri sinema, televizyon, opera sanatçılığı, öykü yazarlığı mesleklerini yapabilirler. Falcılık medyumluk gibi işlere de yönelebilirler. Ekip çalışmasına yatkındırlar. Balık burcu yöneticilik konusunda zorluk yaşayabilirler.

Balık burcu erkeği ayaklarına çok iyi bakım uygulamalılar. Çünkü mantar hastalığına yatkındırlar. Bu nedenle ayak sağlığı ve hijyenine özen göstermeleri gerekir. Gut hastalığına ve ayakta oluşan yara ve sivilcelere karşı da yatkındırlar. Soğuk algınlığına sık yakalanırlar.

531 Kisiye Ulasmis

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar