Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Ayrılık Sözleri Mesajları

Yazar: YaĞmur   Tarih : 3 Haziran 2015   Kategori: Güzel Sözler
Sponsorlu Bağlantılar

Ayrılık Sözleri Mesajları

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne Birtanem.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki tutunduğum dalsın beni affet.

Gidersen kim sular fesleğenleri, kuşlar nereye sığınır akşam olunca. gidersen kar yağar avuçlarıma, gidersen kuşlar da ölür bende.

Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. Hükümsüzdür!

Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte, geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum. Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

Sana gitme diyemedim; gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyür mü hiç çiçek; su sende çiçek bende kaldı.

Sevdim aldattı beni; Güldüm ağlattı beni; gittim kölesi oldum; götürdü sattı beni…

Bu gece rüyama gir gizlice beni sım sıkı sar öp kokla iyice son kez isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice…

Dudakların gibi sıcaktı, kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı, sigarayı bıraktım. Rüyalarımda sen vardın, uyumayı bıraktım.

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de seveceksin.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi?

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın Yar

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bilki bir yerlerde özleniyorsun.

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek sensizlikmiş

Ben Sensizdim… Akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

505 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar