Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Ayrılık Sonrası Yapılmaması Gerekenler

Yazar: admin   Tarih : 24 Haziran 2016   Kategori: Aşk Evlilik, İlişkiler, Tavsiyeler
Sponsorlu Bağlantılar

Ayrılık Sonrası Yapılmaması Gerekenler

 

Yakın zamanda sevgilinizden mi ayrıldınız? Çok üzgün hatta çok kızgın olabilirsiniz. Ama unutmayın ki her ilişkide iniş çıkışlar olur. Zaman içinde çiftlerde uyumsuzluk ve bunalma sorunu yaşanabilmektedir. Kişiler sevgisinden emin olmadığını ve ya artık sevmediğini düşünerek gereksiz tartışmalar çıkarıp ilişkiyi ayrılık boyutuna taşırlar. Ancak bir süre sonra çoğu çift yanlış karar verdiğini ve ne yapsam da bu durumu düzeltsem diye düşünmeye başlar. Bundan dolayıdır ki her ayrılığın sonunda sonradan pişman olacak hareketler yapılmamalıdır. Peki, ayrılık sonrası yapılmaması gerekenler nelerdir?

 

 

En yakın arkadaşlarınızı dinlemeyin

İlişkiler iki kişi yaşanır. Ya devam eder ya da biter. Buna karar verecek olan yine iki kişidir. Bir beraberlikte neler yaşandığını ve neler paylaşıldığını ne kadar arkadaşlarla paylaşılsa da herkesin yaşadığı ilişkide özeli vardır. Bundan dolayıdır ki ilişkinin boyutunu ve ciddiyetini çiftlerden başka kimse bilemez. Arkadaşlar bazen iyilik yapmak adına istemeden de olsa yanlış kararlar verdirebilirler. Bir ayrılık sonrasında yapılması gereken en doğru şey biraz beklemede kalıp, karşı tarafın tepkisini ölçmektir.

Hiçbir acı sonsuza kadar sürmez

Bir ayrılık sonrasında, uzun süre kendinizi üzgün hissedebilir ve çok acı çekebilirsiniz. Herkesten uzaklaşır ve muhtemelen kendinizi eve kapatabilir, ya da yalnız kalacağınız yerleri tercih edebilirsiniz. Tabi hiçbir acı hayatın sonuna kadar devam etmediği için, mutlaka suya bir taş takılır ve suyun yönü değişir. Yani zaman içinde acı azalır ve kişinin hayata bakış açısı da normale dönmeye başlar. Tamamen duygular iyileştiğinde ise kişi hayatına temiz bir sayfa açarak yaşamına devam eder. Bu sebepten dolayı düzelecek veya düzelmeyecek olan bir ilişki için kendinize perişan etmemelisiniz. Zaman bazen küçük oyunlar oynar ve hiç ummadık anda unutamam dediğiniz kişiden geriye eser bırakmaz.

372 Kisiye Ulasmis

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar