Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Aslan Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 9 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Aslan Burcu Kadının Özellikleri

Aslan Burcu Kadının Özellikleri

Aslan burcu kadını ile vakit geçirmek çok keyiflidir. İlişkilerinde eli çok açıktır. Cömert bir yapıya sahiptir.  Aslan burcu kadını, ilişkilerinde karşı tarafın bir sıkıntısı olduğu zaman o sıkıntıyı çözmeye çalışır. Yaşadığı zorlukları atlatması konusunda karşı cinsine yardımcı olur. Sorunların çözümünde destek olurlar.

Aslan burcu kadını ilişkilerinde romantiktir. Ama lüks ve gösterişli bir romantiklik ister. Aslan burcu kadını genel anlamda kıskanç bir yapıya sahiptirler. Maddi ve manevi anlamda cömerttirler. Aslan burcu kadınları ilişki içerisinde karşısındaki kişiye kendisinin önemli olduğunu hissettirir. Kıskandırmaktan aslan burcu kadınını kaçınmak gerekir.

Aslan burcu kadınını elde etmek için gösterişli hediyeler almak gerekir. Aynı zamanda iltifat etmek gerekir. Güzel, farklı yerlerde yemeğe götürmek gerekir. Aslan burcu kadını kurallardan hoşlanmazlar. Emir almayı sevmez. Kısıtlanmaya gelemez. Kaba ve küfürlü konuşan insanlardan hoşlanmazlar.

Aslan burcu kadını, heyecanı severler. Sevdiği kişilerle uzun ilişkiler kurabilir. İkili ilişkilerinde bencildir. Bu nedenle de aslan burcu kadını, isteklerini yerine getirmeyen partnerini aldatabilir. Aslan burcu kadını adrenalinden hoşlanır.

604 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar