Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 9 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Aslan Burcu Erkeklerinin Özellikleri

Aslan Burcu Erkeklerinin Özellikleri

Aslan burcu erkeği aşk yaşamında çok cana yakındır. Ve oldukça cömerttir. Sıcak ilişkiler kurmaya çalışır. Aslan burcu erkekleriyle biraz mesafeyi korumak gerekir. Aslan burcu erkeği, benmerkezcidir. İlgi odağı olmak ister. Kendisini iyi hissetmek ve güzel şeyler duymak ister. Eleştirilmekten hoşlanmaz. Sürprizlere açıktır. Kendilerini düşünerek romantik davranırlar.

Aslan burcu erkeği, işine gelirse çok kıskançtır. Kıskanması için aşırı derecede sevmesi gerekir. Aslan burcu erkeği partneri ile her şeyini paylaşır. Ama kullanıldığını anlayınca canavara dönüşür. Aslan burcu erkeğini merkezinize aldığınız takdirde sorun yaşanmaz. Çünkü ilgi görmekten hoşlanır.

Aslan burcu erkeği lüksü sever. Dış görünüşe önem verir. Ona iltifatlarda bulunmak gerekir. İşleriyle ilgili motive edilmekten hoşlanır. Aslan burcu erkekleri renkli kadınları severler. Alımlı ve gösterişli bayanlardan hoşlanırlar. Kılık kıyafetlerde renkliliği severler. Aslan burcu erkekleri biraz tembel olurlar.

Aslan burcu erkeği ilişkilerinde genel anlamda sadıktırlar. Ama onu hayatınızın merkezine koymazsanız, ona karşı ilgisiz olursanız aldatmaya yatkın olurlar. Aslan burcu erkeği, ilişkiye başladıklarında aldatmaları çok kolay değildir.

562 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar