Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Akrep Burcu Kadını Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 8 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Akrep Burcu Kadını'nın Özellikleri

Akrep Burcu Kadını’nın Özellikleri

Akrep burcu su burçlarından bir tanesidir. Sabit yapıda olduğundan dolayı dayanıklıdır.. inatçı ve güç savaşına yatkındır. Yönetici planeti klasik astrolojide Mars, modern astrolojide ise Plüton’dur. Akrep burcu kadını krizleri dönüşüm fırsatına çevirir.

Akrep burcu kadını içe dönük, prensipli ve paylaşımcıdır. Bunun dışında kıskanç, kincidir. Kendi gücünün farkındadır. Eğer şüphelerine yenik düşmezse azimle istediği hedefe doğru yönelir ve hedefine ulaşır.

Akrep burcu kadını, yengeç ve balık burçları ile çok iyi anlaşır. Başak ,oğlak ve bazen de boğa burçları ile anlaşır. Akrep burcu kadını, iyi bir dedektif olabilir, iyi bir psikolog, arkeolog yada araştırmacı olabilir. Bunun yanı sıra akrep burcu kadını politika ile de ilgilenebilir. İş ortamında prensipli, paylaşımcı, derin olur. Ayrıca akrep burcu kadınının mafyaya karşı da eğilimi olabilir.

Akrep burcu kadını, üreme organları konusunda dikkat etmelidir. Risk içeren cinsel deneyimlerden uzak durmalıdır. DNA, boşaltım sistemi, psikolojik travmalarla ilgili olarak da sıkıntılar yaşayabilir. kıskançlık, aşırı şüpheci olma gibi durumlar yüzünden psikolojik travmalar yaşayabilirler.

593 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar