Rahat Sohbet.NET – Chat Bloğu

Reklamlar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri 2015

Yazar: admin   Tarih : 8 Aralık 2014   Kategori: Burçlar
Sponsorlu Bağlantılar
Akrep Burçu Erkeği'nin Özellikleri

Akrep Burçu Erkeği’nin Özellikleri

Akrep burcu erkeği, son derece inatçı, kararlı, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dediğim dedik tarzında bir yapısı vardır. Akrep burcu boğa burcunun karşıtıdır. Boğa burcu değişime direnir, akrep burcu ise krizleri bile dönüşüme çevirir. Akrep burcu erkeği, çok kıskanç, aşırı sahiplenicidir.

Akrep burcu erkeği, yengeç ve balık burçları ile anlaşır. Çünkü bu  burçlarda su grubundandır. Oğlak, başak ve bazen de boğa burçları ile de anlaşır.

Akrep burcu erkeği, arkeoloji, cerrahlık, araştırma gerektiren mesleklerde başarılı olur. Politika ile de ilgisi olabilir.

Akrep burcu erkeği, astrolojide cinsellikle ilintili olan bir burçtur. Akrep burcu için cinsellik ön plandadır. Bütünlük ihtiyacından dolayı cinselliği yaşar. Duyusal hazlar ikinci plandadır. Sadece duyusal hazların olduğu, içinde derin bir duygusal paylaşımın olmadığı cinsel yaşantıyı istemez. Akrep burcu erkeği, cinsel yaşantısında son derece tutkuludur.

Akrep burcu erkeği, paranoid kişilik bozukluğu yaşayabilir. Yakınındakilere karşı da güven sorunu yaşayabilir. Patolojik kıskançlık gösterebilir. Akrep burcu erkeği, güvenilir bir seks hayatı olmasına dikkat etmelidir.

1006 Kisiye Ulasmis
Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Sohbet Girişi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar